SP1 Aktualności Lekcja pokazowa z języka angielskiego piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Lekcja pokazowa z języka angielskiego

   14 października uczniowie z klasy IVa uczestniczyli w lekcji otwartej z języka angielskiego, którą obserwowali również zainteresowani nauczyciele, pani wicedyrektor Honorata Kryszewska i pani dyrektor Agnieszka Ropska. Zajęcia zostały przeprowadzone z wykorzystaniem tablicy interaktywnej SMART Board oraz sprzętu multimedialnego. Dzieci utrwaliły słownictwo związane z nazwami sportów po angielsku, natomiast nauczyciele mogli poznać bliżej możliwości tablicy. Zaangażowanie uczniów w trakcie zajęć potwierdziło, że nowoczesne technologie nie tylko uatrakcyjniają dzieciom przyswajanie nowych wiadomości, ale także podnoszą efektywność nauczania w szkole.
Karolina Wojtiuk


 
STOPKA