SP1 Aktualności „WF z klasą” - Witaminki z klasy I d czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

„WF z klasą” - Witaminki z klasy I d

   Klasa I d, wraz z wychowawczynią, p. Krystyną Rewaj, zaprosiła nas, realizujących projekt „WF z klasą”, na dyskusję o witaminach. Dzieci dzieliły się wiedzą na temat tego, w jakich produktach jest najwięcej i najmniej witamin. Uczniowie wymieniali witaminy, wskazywali ich literowe symbole. Jesteśmy z Was naprawdę dumni! Dziękujemy za zaproszenie do udziału w spotkaniu.
Pozdrawiam sportowo
Koordynator projektu
Elżbieta Jusińska, Barbara Mantyk

fot. Elżbieta Jusińska


Zadania Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach związane z projektem "WF z klasą"
 
STOPKA