SP1 Aktualności WF z klasą sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

WF z klasą

Aktywna przerwa w klasie integracyjnej

   Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach, p. Honorata Kryszewska, zainicjowała wraz z wychowawcą klasy integracyjnej, p. Moniką Majerską, przerwę aktywną fizycznie. Kilka minut wolnego między lekcjami stanowi wspaniałą okazję do zapewnienia dzieciom dobrej zabawy oraz dostarczenia sporej dawki aktywności fizycznej. Aktywna przerwa to świetna forma spędzania czasu. Jesteśmy z Was dumne i dziękujemy pomysłodawczyniom za tak ciekawe zajęcia.
Pozdrawiamy!
Elżbieta Jusińska i Barbara Mantyk
Wywiad z Wicedyrektorem Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach,
p. Honoratą Kryszewską


   Pani Wicedyrektor zainicjowała w naszej szkole przerwy aktywne fizycznie. Jest to ciekawa forma, stosowana również w szkołach fińskich. Jesteśmy pełni podziwu za zaangażowanie dyrekcji i wychowawcy klasy integracyjnej. Wywiad już wkrótce! Przeczytajcie, bo warto!
Pozdrawiam!
Elżbieta Jusińska
 
STOPKA