SP1 Aktualności Program profilaktyczny „Debata” czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Program profilaktyczny „Debata”

   15 i 28.10.2013 r. we wszystkich klasach szóstych został zrealizowany program profilaktyczny „Debata”. Jest to program z zakresu profilaktyki alkoholowej przeznaczony dla młodzieży szkół podstawowych, u której w większości nie nastąpiła jeszcze inicjacja alkoholowa. Ma on charakter uprzedzający, jego zadaniem jest zapobieganie przedwczesnemu spożywaniu alkoholu i towarzyszącym temu konsekwencjom oraz promowanie postawy abstynencji.
   Zajęcia prowadził specjalista ds. uzależnień p. Zdzisław Rewaj. Uczniowie byli bardzo zadowoleni ze spotkania, o czym mogą świadczyć prośby podopiecznych o kontynuowanie tego typu zajęć.
Aneta Kochanowicz
fot. Piotr Pałac
 
STOPKA