SP1 Aktualności Rozgrywki Ligi Mistrzów w mini-siatkówce poniedziałek, 10 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Rozgrywki Ligi Mistrzów w mini-siatkówce

   Drodzy Uczniowie! W naszej szkole rozpoczynają się rozgrywki Ligi Mistrzów w mini-siatkówce grup mieszanych. Każda klasa wyznacza sześciu graczy i rezerwowych do gry w mini-siatkówkę. Zespoły rywalizują między sobą o jak najlepsze miejsce i zdobycie Pucharu oraz Szarfy NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA, SUPER LIBERO, ZAWODNIKA FAIR PLAY I ZGRANEGO ZESPOŁU. Początek sportowych zmagań już jutro. Trzymamy za Was kciuki. Relacje i zdjęcia zobaczycie już wkrótce na blogu.
Dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji życzy
KOORDYNATOR PROJEKTU:
Elżbieta JusińskaPogadanka z pielęgniarką na temat zdrowego żywienia


   W dniu 4.11.2013 r. pielęgniarka szkolna, p. Lucyna Głowacka, przeprowadziła w kl. VIa pogadankę na temat zdrowego odżywiania. Uczniowie podawali przykłady zdrowych diet oraz dyskutowali o zdrowym odżywianiu. Dziękujemy za cenne wypowiedzi oraz za owocną wymianę myśli. Zobaczcie, staramy się na szkolnych gazetkach ściennych przekazać Wam cenne wiadomości na temat ZDROWEGO ŻYWIENIA.
Koordynator projektu „WF z klasą”
Elżbieta Jusińska
fot. Elżbieta Jusińska
 
STOPKA