SP1 Aktualności Drugie śniadanie w klasie I d piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Drugie śniadanie w klasie I d

   W klasie I d p. Wiesława Półtorak przeprowadziła ćwiczenia w robieniu zdrowych kanapek. Dzieci przyniosły kromki chleba i próbowały skomponować sobie drugie śniadanie z produktów, które otrzymały od swoich rodziców. Niektórym poszło to szybko, inni potrzebowali więcej czasu. Dziękujemy za wspaniały pomysł.  
Koordynator projektu
Elżbieta Jusińska
fot. Piotr Pałac

Doskonalimy cechy motoryczne przez zabawę

   Cieszymy się, że w naszej szkole mamy zabawki w postaci klocków i figur, które wykorzystujemy w czasie lekcji wychowania fizycznego. Klasy czwarte chętnie biorą udział w takich zajęciach, ponieważ oprócz tego, że doskonalą cechy motoryczne, to ćwiczą także koncentrację uwagi, szybkość myślenia oraz kreatywność.
Koordynator projektu
Elżbieta Jusińska
fot. Piotr Pałac i Elżbieta Jusińska
 
STOPKA