SP1 Aktualności Szkolny Dekalog zachowania się w szatniach poniedziałek, 10 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Szkolny Dekalog zachowania się w szatniach
przy sali gimnastycznej SP 1 w Żarach

   W piątek, 15.11.2013 r., wraz z uczniami opracujemy DEKALOG zachowania W SZATNIACH znajdujących się przy sali gimnastycznej. Będziemy pracować nad punktami, których sami zobowiązujemy się przestrzegać. Dotyczy to następujących sfer:
  • emocjonalnej,
  • kulturalnego zachowania,
  • szacunku do innych osób (tolerancja),
  • akceptacji inności,
  • niewłaściwych zachowań.
   Dekalog umieścimy w widocznym miejscu obok regulaminu sali gimnastycznej. Owoce naszej pracy już wkrótce zobaczycie na blogu. Szanujmy siebie i swoje ułomności, bo nie żyjemy sami na świecie, a każdy wnosi w nasze życie coś ciekawego.
Pozdrawiam
Elżbieta Jusińska
fot. Piotr Pałac

TEST  I  KALKULATOR  DO  TESTU  SPRAWNOŚCIOWEGO


TEST

KALKULATOR


KODEKS FAIR PLAY W SP1 ŻARY

 
STOPKA