SP1 Aktualności W świecie bajek piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

W świecie bajek

   7 listopada 2013 r. zorganizowano imprezę szkolną „W świecie bajek” z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek. Był to dobry pretekst, aby przypomnieć sobie ulubione bajki - jedne znane i lubiane, z kolei inne trochę zapomniane. Przedstawiono inscenizację opartą na znanych bajkach, które towarzyszą wszystkim dzieciom, rozweselając, zabawiając i poprawiając humor.Dzieci pięknie rozpoznawały postacie ze znanych bajek, a następnie odczarowywały je, rozwiązując zagadki i wykonując zadania. Imprezie towarzyszyła wystawa prac plastycznych i wystawki tematyczne w bibliotece i świetlicy szkolnej. 
Dzieci na imprezę przybyły w kolorowych, bajkowych strojach. Celem imprezy było rozwijanie twórczej aktywności dzieci, propagowanie czytelnictwa i zachęcanie do odwiedzania biblioteki szkolnej.
Jolanta Koch, Małgorzata Łukowska
Andrzej Woźniak


fot. Jolanta Koch i Honorata Kryszewska
 
STOPKA