SP1 Aktualności „WF z klasą” - TURNIEJ SAŁATKOWY piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

„WF z klasą” - TURNIEJ SAŁATKOWY

   We wtorek, 19.11.2013 r., zorganizowaliśmy – z myślą o wspaniałej zabawie i pokazaniu wszystkim, jacy jesteście zaradni i pomysłowi – Turniej Sałatkowy. I nie pomyliliśmy się. Doskonale się przygotowaliście! Sałatki były przepyszne, włożyliście dużo wysiłku w zrobienie ich oraz zaprezentowanie przed Komisją. Podziwiam Was za wytrwałość i świetne przygotowanie oraz za to, że Nam zaufaliście, przynosząc produkty. Myślę, że turniej się Wam podobał, że dobrze się bawiliście. Dziękujemy. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, które wyraźnie świadczą o tym, iż zabawa była przednia.
Koordynator projektu:
Elżbieta Jusińska 
fot. Piotr Pałac

III miejsce w minikoszykówce dziewcząt

   Drodzy Uczniowie, zakończyły się zawody w piłce koszykowej dziewcząt. Ze wszystkich szkół podstawowych zajęliśmy III miejsce, zdobywając brązowy medal. Było bardzo ciężko, ale dziewczęta dały z siebie wszystko. Dziękuję i bardzo Was podziwiam za charyzmę. Oto reprezentacja szkoły:
Iga Świątek
Wiktoria Foszcz
Agata Krawiec
Natalia Kłobut
Aleksandra Wołoszyn
Anna Reczyńska
Emilia Żelazek
Alicja Dudkiewicz
Trener:
Elżbieta Jusińska
fot. Piotr Pałac


Konkurs na grę sportową

   Drodzy Uczniowie, organizujemy konkurs na naszą własną grę sportową! Wymyślcie zasady gry, postarajcie się o ciekawe pomysły. Czekamy na Wasze pierwsze propozycje. Pamiętajcie, gra sportowa musi mieć określone zasady i być czytelna dla wszystkich. Regulamin gry, wraz z Waszym imieniem i nazwiskiem, umieścimy na stronie szkoły.
   Pozdrawiam sportowo!
Koordynator projektu:
Elżbieta Jusińska
 
STOPKA