SP1 Aktualności JESIENNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO sobota, 15 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

JESIENNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

   Do udziału w konkursie językowym, zorganizowanym przez p. Izabelę Mielniczek, zgłosiło się bardzo dużo chętnych. Ostatecznie dwudziestu trzecioklasistów z zaangażowaniem rozwiązywało zadania, łącząc obrazki z podpisami, wyszukując słów w diagramie, pisząc krótkie dyktando itp.
   Forma gier i zabaw językowych bardzo podobała się uczniom. Wszyscy byli zadowoleni i z niecierpliwością czekali na wyniki.

Oto one:

I miejsce: Anna Drapała (kl.3B)
II miejsce: Fabian Brzozowski (kl. 3B)
III miejsce: Natalia Nowicka (kl. 3B)

   Nagrodami w konkursie były książki, gry edukacyjne i kredki. Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy uczestnictwa oraz podziękowania od pani wicedyrektor Honoraty Kryszewskiej i organizatorki konkursu, p. Izabeli Mielniczek.  
Izabela Mielniczek
fot. Piotr Pałac

 
STOPKA