SP1 Aktualności W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH! wtorek, 11 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH!

   Dnia 21 listopada 2013 r. odbył się w SP nr 1 w Żarach turniej sportowy pod hasłem „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Celem konkursu było propagowanie wśród dzieci zdrowego stylu życia oraz integracja dzieci sześcio- i siedmioletnich. Uczniowie klas pierwszych i sześciolatki z Przedszkola nr 7 miały okazję popisać się swoją sprawnością i wiedzą związaną z właściwym odżywianiem się. Dzieci wspólnie wykonały prace plastyczne na temat „Znana dyscyplina sportowa”. Radosne spotkanie zakończył zdrowy poczęstunek owocowo-warzywny oraz wspólna zabawa ruchowa przy muzyce. Dzieci otrzymały drobne upominki i pamiątkowe dyplomy.
Wchowawcy klas pierwszych:
K. Rewaj, I. Olszańska, W. Półtorak, E. Siatkowska

fot. Elżbieta Jusińska

 
STOPKA