SP1 Aktualności HEJ DZIELNE SMYKI ZBIERAJCIE GROSIKI !!!!!!!!!!! środa, 12 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

HEJ DZIELNE SMYKI ZBIERAJCIE GROSIKI !!!!!!!!!!!
 

   Włączamy się w kolejną edycję akcji "Góra Grosza" organizowanej przez Towarzystwo NASZ DOM pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Zebrane środki zostaną wykorzystane, tak jak w latach poprzednich, na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie nowych domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, kwalifikowanych rodzin zastępczych oraz dla najbardziej potrzebujących domów dziecka.

Samorząd Uczniowski

serdecznie zaprasza uczniów, wszystkich pracowników naszej Szkoły oraz rodziców do wielkiej ogólnokrajowej zbiórki monet! Usypiemy największą Górę Grosza na świecie! 
STOPKA