SP1 Aktualności Święto Pieczonego Ziemniaka w klasie 3 b piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Święto Pieczonego Ziemniaka w klasie 3 b

   Piękna pogoda, dobre humory, ciekawe gry i konkursy zagwarantowały udaną zabawę dzieciom z klasy 3 b podczas Święta Pieczonego Ziemniaka. Zaczęliśmy tradycyjnie, od krótkiej prezentacji poświęconej ziemniakowi, bohaterowi naszego spotkania. Następnie uczniowie wzięli udział z konkursach: rzutu ziemniakiem, biegu z ziemniakiem na drewnianej łyżce, slalomie ziemniaczanym, sadzeniu i wykopkach z ziemniakiem.
   Wygrała drużyna dziewczyn i to one otrzymały ziemniaczane medale.
   Zadowoleni wróciliśmy do swoich domów.
Wioletta Bas
fot. Wiletta Bas
 
STOPKA