SP1 Aktualności Teatrshow Talent Show piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Teatrshow Talent Show

   Z przyjemnością informujemy, że dzięki wspólnej pracy i zabawie z uczniami Państwa szkoły powstał filmowy materiał dokumentujący przebieg zajęć warsztatowych pod tytułem „Talent Show”. Na materiał składają się: impresja filmowa prezentująca uczestników spotkania oraz mini videoclip bazujący na fragmencie utworu wokalistki Agnes (prywatnie Agnieszki Bisikirskiej). Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za spotkanie, za wspólną pracę, za niezwykle energetyczną i gorącą atmosferę. Mamy nadzieję, że przygotowany materiał będzie miłą pamiątką dla Pedagogów, Opiekunów oraz młodzieży; a dla tej ostatniej w szczególności-istotną inspiracją do wytężonej pracy nad zdobywaniem wiedzy i rozwijaniem swoich wartościowych talentów.
W imieniu ekipy „Teatr Show”
Serdecznie pozdrawiam
Paweł Jadowski

 
STOPKA