SP1 Aktualności „WF z klasą” - LAS z klasą piątek, 07 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

„WF z klasą” - LAS z klasą

   Zorganizowaliśmy Akcję Sportową w naszej szkole. Utworzyliśmy grupę inicjatywy i uczniowski zespół projektowy.
   Zaplanowaliśmy i podzieliliśmy zadania – wybór padł na mini grę siatkówkę dziewcząt. Ze względu na porę roku LAS odbył się w szkole. Jako dodatek dołączyliśmy ulotki na temat zdrowego odżywiania. Staraliśmy się zachować zasady „WF z klasą”: pełne uczestnictwo, przełamywanie barier, dobra zabawa dla wszystkich, inwencja, zdrowe odżywianie, bezpieczeństwo. Dzięki tym wskazówkom staraliśmy się zrobić to jak najlepiej. Rywalizacja i emocje były duże. Wyznaczyliśmy, kto będzie kibicował, a kto komentował LAS.
   Naszym kryterium sukcesu było spotkanie wielu szkół podstawowych, to dla Nas ogromna satysfakcja. Po imprezie uczniowski zespół projektowy pozytywnie podsumował akcję i sformułował wnioski.
   Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę i wrażenia, których nie zapomnimy.
Elżbieta Jusińska i Barbara Mantyk

fot. Patrycja Dudkiewicz
 
STOPKA