SP1 Aktualności Ciekawe i wesołe lekcje gimnastyki korekcyjnej czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Ciekawe i wesołe lekcje gimnastyki korekcyjnej

   Lekcje gimnastyki korekcyjnej to zawsze mozolna i ciężka praca dla dzieci. My postanowiliśmy sami na sobie nauczyć się, jak możemy poprawić naszą sylwetkę. Zaczęliśmy od stóp i ocenialiśmy, co nie jest prawidłowe oraz jakie ćwiczenia mogą nam pomóc w niwelowaniu wady. Dzieci były bardzo przejęte wyzwaniem i chętnie odbijały stopy na kartce. Po instruktażu z jeszcze większą chęcią wskazywały na przykłady płaskostopia oraz poprawnie zbudowaną stopę. Lekcja była ciekawa i absorbująca dla uczniów. Zobaczcie, jak to robiliśmy i jakie były efekty naszej pracy.
Koordynator projektu:
Elżbieta Jusińska
fot. Cezary Sułkowski
 
STOPKA