SP1 Aktualności Mikołaj u harcerzy sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Mikołaj u harcerzy

   W dniu 5.12.2013 r. nieoczekiwanie na zbiórkę Gromady Zuchowej „Wielcy Badacze Świata” zawitał Święty Mikołaj. Towarzyszyli mu chętni do pomocy harcerze z Próbnej Żarskiej Drużyny Wędrowniczej „Wiking”.
   Wszyscy wspólnie dobrze się bawiliśmy. Były zagadki, piosenki, pląsy i świąteczna atmosfera. Mikołaj rozmawiał z Michałem. Był zadowolony z poprawy jego zachowania. Smucił się jednak z powodu złego samopoczucia Wiktorii, która przyszła na zbiórkę z nogą w gipsie. Troski szybko jednak znikły, bo na takim spotkaniu nikt się nie smuci. Każdy z nas przygotował dla gościa kartki imieninowe, które wręczyliśmy Mikołajowi. On sam, dziękując za piękne pamiątki, obdarował nas prezentami.
   Kochany Święty Mikołaju! Już odliczamy dni do naszego spotkania w przyszłym roku. Do zobaczenia!
   Harcerzom dziękujemy za pomoc w przygotowaniu tego spotkania.
Emilia Drgas

fot. Emilia Drgas
 
STOPKA