SP1 Aktualności VII Edycja Konkursu Piosenki Angielskiej SINGING IS FUN piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

VII Edycja Konkursu Piosenki Angielskiej SINGING IS FUN

   27 listopada 2013 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze miała miejsce VII Edycja Konkursu Piosenki Angielskiej SINGING IS FUN. Zorganizowany przez Społeczną Szkołę Podstawową nr 1 STO w Zielonej Górze i Samorządowy Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia w Zielonej Górze, konkurs był skierowany do uczniów klas I-VI szkół podstawowych. Miał on na celu: zachęcenie dzieci do nauki języka angielskiego poprzez piosenki, zainspirowanie do rozwijania swoich zainteresowań muzycznych oraz zintegrowanie uczniów szkół podstawowych w naszym województwie. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy Vb, Gabriela Rubczyńska. Wykonała ona piosenkę z repertuaru Alexandra Rybaka Europe’s skies
Karolina Wojtiuk

fot. Karolina Wojtiuk
 
STOPKA