SP1 Aktualności Dyskoteka andrzejkowa czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Dyskoteka andrzejkowa

   Dnia 28 listopada odbyła się w naszej szkole dyskoteka andrzejkowa. Rozpoczęła się ona od tańca Krasnoludki, przy którym wszyscy się świetnie bawiliśmy. Potem przez chwilę tańczyliśmy, a następnie nadeszła oczekiwana chwila, czyli konkurs tańca. Każda z klas prezentowała swój układ taneczny. Wszystkiemu przypatrywało się jury, które po burzliwych obradach podało wyniki. I miejsce zajęła klasa 6c , II miejsce klasa 5b, a III – klasa 5c. Później znowu tańczyliśmy i, niestety, nadszedł koniec zabawy. Nie możemy się doczekać kolejnej dyskoteki – karnawałowej :)  
Pozdrawiam!
Ola Wołoszyn, 6b
  fot. Cezary Sułkowski
 
STOPKA