SP1 Aktualności Choinki Jedynki za granicę - lekcja otwarta języka angielskiego piątek, 07 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Choinki Jedynki za granicę - lekcja otwarta języka angielskiego

   10 i 11 grudnia podczas lekcji otwartych języka angielskiego w klasie 1A i 1C zapanowała świąteczna atmosfera. Na zajęcia przybyli zaproszeni rodzice, którzy pomagali dzieciom w wykonaniu kartek świątecznych. Dzieci z zaangażowaniem stworzyły piękne, kolorowe kartki z życzeniami bożonarodzeniowymi w języku angielskim. Wysłaliśmy je do naszych partnerskich szkół w Czechach i Chorwacji. Pierwszoklasiści z zagranicy napisali kartki dla naszych uczniów. Mamy nadzieję, że wkrótce do nas dotrą.
   Serdecznie dziękuję rodzicom za liczne przybycie i pomoc dzieciom.  
   Zapraszam do obejrzenia zdjęć. 
Izabela Mielniczek

fot. Izabela Mielniczek
 
STOPKA