SP1 Aktualności Akcje charytatywne piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Akcje charytatywne

   Dzieci z naszej szkoły, jak co roku, uczestniczyły w różnych akcjach charytatywnych. 58 uczniów zaangazowało się w dzieło CARITAS, zbierając pieniądze w żarskich marketach. Zebrane środki zostaną przeznaczone dla potrzebujących z osiedla Muzyków. Uczniowie włączyli się również w ogólnopolską akcję "Przywróćmy Dzieciom Uśmiech". Zebrano 700 kg makulatury. Pieniądze z jej sprzedaży trafią do wiosek dziecięcych. Zbierano także nakrętki, aby pomóc naszej uczennicy. Dziękuję za zaangażowanie i otwarte serca. To piękne, że tak chętnie pomagacie innym. Pamiętajcie - dobro, które komuś wyświadczacie, powróci. 
Marzena Bałdyga

fot. Marzena Bałdyga
 
STOPKA