SP1 Aktualności Tropical Islands i orkan Ksawery czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Tropical Islands i orkan Ksawery

   W czwartek, 5 grudnia 2013 r., uczniowie klas Va i Vb, wraz z wychowawczyniami, p. E. Talarowską i p. I. Szczuką oraz opiekunami, p. M. Durys i p. P. Pałacem, wybrali się na wycieczkę mikołajkową do Tropical Islands w Niemczech. To była fascynująca wyprawa. Na dworze zimno, wręcz lodowato, a w środku ciepła woda, zupełnie jak na Bahamach albo Hawajach. Dodatkowo – szalał wówczas orkan Ksawery. My jednak, poszukiwacze przygód, nie przestraszyliśmy się. Prawie cały czas pływaliśmy, wychodząc z wody jedynie po to, by zmienić razem z grupą plażę.
Piotr Pałac

fot. Piotr Pałac
 
STOPKA