SP1 Aktualności Świąteczny kiermasz na żarskim rynku sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Świąteczny kiermasz na żarskim rynku

   W środę, 18 grudnia 2013 r., uczniowie naszej szkoły pod opieką wychowawców wzięli udział w kiermaszu na żarskim rynku. Zabawy było co nie miara. Reprezentacje szkół śpiewały dla nas piosenki i kolędy. Oczywiście nasz zespół śpiewał najpiękniej :) Dla wszystkich dzieci kręciła się karuzela. I to za darmo! Przebierańcy na szczudłach częstowali nas cukierkami, a stoiska kusiły świątecznymi ozdobami i smakołykami.
   Wyobraźcie sobie, jak miło było spotkać Świętego Mikołaja i jego pomocników! Szkoda, że za oknem tak jesiennie… Ale najważniejsza jest świąteczna atmosfera. A ona gości już w naszych sercach! I to ona sprawiła, że wcale nie czuliśmy zimna.
   Władze Żar życzyły nam Wesołych Świąt! My zaś te życzenia przekazujemy Wam, Drodzy Goście naszej strony internetowej.
Edyta Talarowska

fot. Edyta Talarowska
 
STOPKA