SP1 Aktualności Jasełka klas 3b i 3c sobota, 15 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Jasełka klas 3b i 3c

   19 grudnia 2013 r. uczniowie klasy 3b i 3c wierne odtworzyli wydarzenia, które miały miejsce ponad dwa tysiące lat temu w Betlejem. Narodził się tam Jezus. Obsada w przedstawieniu była tradycyjna: Maria, Józef, królowie, pasterze, aniołowie i diabełki. Jasełka pozwoliły poczuć rodzinną atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Nasze występy podobały się publiczności, czyli naszym bliskim – rodzicom i rodzeństwu. Po przedstawieniu klasy rozeszły się do swoich sal, gdzie czekały wigilijne stoły. Jedzenie było bardzo smaczne, wszyscy miło spędzili ten wieczór.
Ola Sereda, 3c

fot. Piotr Pałac
 
STOPKA