SP1 Aktualności Spotkanie wigilijne w klasie 2b niedziela, 16 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Spotkanie wigilijne w klasie 2b

   W piątek, 20 grudnia 2013 r. w klasie 2b odbyła się wigilia klasowa. Rozpoczęła się występem zorganizowanym przez dzieci i Panią Wychowawczynię Irenę Wiącek. Po przedstawieniu i zaśpiewaniu piosenek wszyscy przełamaliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie życzenia. Później zasiedliśmy do pięknie nakrytego stołu, na którym znajdowały się potrawy wigilijne przygotowane przez naszych rodziców. Tradycyjnie rozpoczęliśmy od czerwonego barszczu z uszkami. Po posiłku śpiewaliśmy kolędy i trochę tańczyliśmy. Następnie nadszedł czas na prezenty – otrzymaliśmy jajka niespodzianki i przygotowane przez naszą Panią legendy chrześcijańskie oraz puzzle.
   Dzięki Pani Irenie oraz rodzicom, którzy pomogli nam w przygotowaniu tak pięknej wigilii, będziemy mogli mile wspominać takie spotkanie.
Uczniowie klasy 2b

fot. Irena Wiącek
 
STOPKA