SP1 Aktualności Występ „Świetlików” poniedziałek, 10 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Występ „Świetlików”

   W dniu 12 grudnia w sali widowiskowej „LUNA” Żarskiego Domu Kultury odbył się VIII Przegląd Teatrów Profilaktycznych zorganizowany przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Żarach. Organizowany co roku przegląd, poprzez formy teatralne, ma na celu popularyzację wśród dzieci i młodzieży wiedzy o zdrowiu i zdrowym trybie życia wolnego od uzależnień oraz uczenie asertywnej postawy wobec współczesnych zagrożeń. Świetliki zaprezentowały przedstawienie o tematyce antynikotynowej i antyalkoholowej pt. „Nie, dziękuję…”, które zostało wyróżnione. Serdecznie gratulujemy!  
   Świetliki wystąpiły w składzie: Emilia Żelazek, Kinga Krekora, Klaudia Lipska, Martyna Góra, Agnieszka Dudkiewicz, Fabian Brzozowski, Wiktor Zdzitowiecki, Kacper Popowski.
Małgorzata Łukowska

fot. Małgorzata Łukowska
 
STOPKA