SP1 Aktualności „Parle moi” w wykonaniu dziewczyn z 5b czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

„Parle moi” w wykonaniu dziewczyn z 5b

   Grupa uczennic z 5 b: P. Wesołowska, A. Dobrzyńska, A. Muszyńska, M. Cejko, D. Łuczak, M. Jelska i M. Miszkiel popisały się bardzo udanym występem w Zielonej Górze podczas obchodzonych Dni Frankofonii na Uniwersytecie Zielonogórskim w dniu 4 kwietnia 2008. Na zorganizowanym mini-playbacku show dla szkół podstawowych i gimnazjów naszego regionu dziewczyny wykonały piosenkę „Parle moi” (Nadiya) w pomysłowej, własnej aranżacji. Bardzo trafnie naśladowały francuską piosenkarkę, ale dodały również swoje elementy taneczne. Był to nowoczesny taniec z elementami akrobatyki. Występ spodobał się gościom i publiczności, oraz zdobył uznanie jury w składzie: Marc Brudieux (Ambasada Francji), Elżbieta Jastrzębska (UZ) i Laurent Vavon (UZ). Zasłużone I miejsce w konkursie i powrót do Żar z dyplomem, pięknymi nagrodami książkowymi i wielką radością, że udało się wykorzystać szansę, napawa dumą.
   Należy podkreślić entuzjazm i zaangażowanie młodych uczestników konkursu. Dziewczyny pilnie ćwiczyły i stanowiły zgrany zespół. Wielkie brawa!
opiekun K. Szczepaniak

 
 
STOPKA