SP1 Aktualności Konkurs kaligraficzny sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Konkurs kaligraficzny

   14 stycznia 2014 r. odbył się konkurs kaligraficzny klas pierwszych pt. "Pięknie piszę". Jego celem było doskonalenie umiejętności pisania zgodnie z zasadami kaligrafii. W zmaganiach wzięło udział 12 uczniów. Zawodnicy mieli za zadanie, dbając o piękno pisma, przepisać bezbłędnie tekst oraz dorysować symetryczne połówki obrazków. Aby wybrać mistrza ołówka oceniane były również zeszyty dzieci. 

I miejsce zajęła Patrycja Krasowska z kl. 1c

II miejsce zajęły trzy uczennice:
Emilka Kalkowska z kl. 1b
Zuzanna Stachów z kl. 1c
Zuzanna Nowacka z kl. 1c

III miejsce zdobyło dwoje uczniów:
Natalia Hreczko z kl. 1b
Adam Sobczak z kl. 1a
Izabela Olszańska
Krystyna Rewaj

fot. Izabela Olszańska
 
STOPKA