SP1 Aktualności Eliminacje miejskie Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego czwartek, 06 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Eliminacje miejskie Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego

   W piątek, 28 lutego 2014 r. cztery uczennice naszej szkoły – Aleksandra Urban z kl. IVa, Martyna Komenda z kl. IVb, Wiktoria Kołpaczek z kl. IVc oraz Aleksandra Sinkiewicz z kl. VIc – wzięły udział w eliminacjach miejskich Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego w sali widowiskowej „Luna” ŻDK.  
   Po prawie dwugodzinnych zmaganiach wyłoniono zwycięzców. Wiktoria Kołpaczek za recytację wiersza Agnieszki Frączek Miss Stonoga otrzymała wyróżnienie, natomiast Martyna Komenda z wierszem Na nartach tej samej autorki została laureatką miejskiego etapu Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego i zakwalifikowała się do etapu powiatowego.  
   Gratulujemy dziewczynom, za Martynę trzymamy kciuki. Połamania języka!
Piotr Pałac

fot. Piotr Pałac
 
STOPKA