SP1 Aktualności Wideokonferencja z uczniami z Hiszpanii czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Wideokonferencja z uczniami z Hiszpanii
   Nasza szkoła współpracuje ze szkołą w Hiszpanii w ramach międzynarodowego projektu eTwinning. Wraz z innymi europejskimi krajami uczymy się angielskiego. Ostatnio nasi uczniowie mogli porozmawiać na żywo z Hiszpanami. Za pomocą transmisji przez Internet poznawaliśmy naszą partnerską szkołę w Leiro w Hiszpanii. Po przywitaniu i rozmowie mogliśmy obejrzeć „Talent Show” uczniów z tego kraju. Z zaangażowaniem oglądaliśmy młodych Hiszpanów, którzy śpiewali i grali na instrumentach. Po występach nagradzaliśmy artystów gromkimi brawami. Było to dla wszystkich niezapomniane przeżycie. Niedługo kolejne wideo-spotkania. Zachęcam do obejrzenia zdjęć i zapoznania się z otrzymanym certyfikatem projektu.
Izabela Mielniczek

alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
fot. Izabela Mielniczek

alt
Certyfikat
 

 
STOPKA