SP1 Aktualności Sukces Kingi Dowjat w konkursie „Mój błyskawiczny PIT elektroniczny” piątek, 07 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Sukces Kingi Dowjat w konkursie „Mój błyskawiczny PIT elektroniczny”

   W dobie coraz intensywniejszych starań o ochronę środowiska naturalnego Naczelnik Urzędu Skarbowego i Burmistrz Miasta Żary zorganizowali konkurs plastyczny pt. „Błyskawiczny PIT elektroniczny”. Jego celem było przedstawienie korzyści – w aspekcie ekologicznym – płynących z rozliczania się z podatków w formie elektronicznej. Na konkurs wpłynęło 177 prac z podstawowych i gimnazjalnych szkół żarskich oraz powiatu żarskiego. Cieszy fakt, że Kinga Dowjat z klasy 4a zajęła 1 miejsce i zdobyła główną nagrodę (tablet) ufundowaną przez Burmistrza Żar. Na pokonkursowej wystawie znalazły się jeszcze inne prace uczniów SP 1.  
   Gratulujemy!
Andrzej Woźniak

FOTORELACJA
fot. Andrzej Woźniak
 
STOPKA