SP1 Aktualności Turniej „Bezpieczne wakacje z LUPO” czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Turniej „Bezpieczne wakacje z LUPO”

   14 maja 2014 r. odbył się w Szkole Podstawowej nr 8 w Żarach XV Powiatowy Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie „Bezpieczne wakacje z LUPO” zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Żarach. W Turnieju wzięło udział łącznie 17 uczniów z klas V i VI, którzy reprezentowali szkoły z całego powiatu żarskiego. Uczestnicy musieli rozwiązać poprawnie test z wiedzy na temat cyberprzemocy, uzależnień, zdrowego stylu życia i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. W klasyfikacji ogólnej nasza uczennica Alicja Dudkiewicz z kl.5c zajęła III miejsce.
   Gratulujemy!
Teresa Mierzwińska

fot. Teresa Mierzwińska

Dyplom dla SP1 Żary
 
STOPKA