SP1 Aktualności Sport, sport, sport sobota, 15 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Sport, sport, sport
 
Piątki piłkarskie

   W kwietniu odbyły się turnieje piątek piłkarskich klas 4., 5., 6. Wśród czwartoklasistów najlepsza okazała się drużyna z klasy 4d. Najlepsza z klas piątych była drużyna klasy 5c, a wśród szóstych klasy 6c. Najlepsze drużyny zmierzą się w czerwcu o miano Mistrza Szkoły w piątkach piłkarskich. Turnieje przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Maciej Marciniak, Aleksander Stachów.
 
 
Puchar Mlecznego Startu

    Reprezentacja naszej szkoły w dniu 14.04.2008 r. wzięła udział w eliminacjach rejonowych turnieju piłkarskiego „Puchar Mlecznego Startu 2008”. Mecze rozgrywane były na boiskach III-ligowej drużyny Lechii Zielona Góra. W turnieju tym spotkaliśmy się m.in. z drużynami z Lubska, Zielonej Góry, Krosna Odrzańskiego oraz Bobrowic. Po dobrej grze drużyna awansowała do etapu wojewódzkiego. Rozgrywki finałowe Turnieju Wojewódzkiego odbyły się 22.04.2008 r. na obiektach piłkarskich Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim. Tu spotkaliśmy się ponownie z drużyną z Krosna Odrzańskiego oraz z Gorzowa Wlkp. Nowej Soli i Słubic. Po znakomitych meczach drużyna odniosła wielki sukces, awansując do półfinałów krajowych. 26.04.2008 w Łodzi odbył się półfinał krajowych rozgrywek Pucharu Mlecznego Startu. Los połączył nas z takimi drużynami jak Pogoń Szczecin, UKP Zielona Góra, UKP Trzebiatów. Po zaciętej walce awansowaliśmy do 1/8 finału. Tam spotkaliśmy się z drużyną SMS Łudź i musieliśmy uznać wyższość późniejszego zwycięzcy turnieju.
   Drużyna wystąpiła w następującym składzie:
Marcin Krzywniak, Radosław Żebrowski, Damian Struś, Maciej Wróbel, Kamil Kielbowicz, Kamil Olejnik, Jakub Wojtalewicz, Łukasz Jasiulewicz, Jonatan Rybaczek.
Rezerwowi:
Kamil Sawicki, Patryk Frukowski, Dawid Kopczyński.
Gratuluję zawodnikom i życzę dalszych sukcesów.
 
Trener Aleksander Stachów

Galeria
 
STOPKA