SP1 Aktualności Spektakle profilaktyczne w naszej szkole środa, 12 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Spektakle profilaktyczne w naszej szkole

   20.05.2014 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach odbyły się spektakle profilaktyczne teatru „Grupa T” z Torunia zatytułowane: „Strach ma wielkie oczy”. W występach wzięli czynny udział wszyscy uczniowie klas I-VI. Dzieci były zafascynowane kolorowymi kostiumami aktorów, żywymi dialogami oraz oddziałującymi na wyobraźnię utworami muzycznymi. Niektórzy uczniowie mieli możliwość czynnego uczestnictwa w przedstawieniu. Wszystkie dzieci szukały alternatywy dla zachowań destrukcyjnych, agresywnych. Podawały własne sposoby rozładowania negatywnych napięć. Poznały sposoby radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Było to wartościowe i pouczające przedsięwzięcie.
   To artystyczne wydarzenie mogło być zrealizowane dzięki otrzymaniu przez szkołę środków z Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Żarach.
Aneta Kochanowicz

fot. Aneta Kochanowicz
 
STOPKA