SP1 Aktualności Wycieczka do Straży Pożarnej czwartek, 06 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Wycieczka do Straży Pożarnej

   Dnia 12 maja uczniowie klas pierwszych wybrały się na wycieczkę do Straży Pożarnej. Dzieci zwiedziły jej siedzibę, obejrzały wozy i sprzęt strażacki, zapoznały się również z pracą strażaków, obejrzały pokaz ich umiejętności. Na koniec uczniowie wręczyli strażakom laurki, dziękując im w ten sposób za tę trudną i potrzebną pracę. Wycieczka wzbogaciła uczniów o nową wiedzę i doświadczenie oraz dostarczyła im wielu wrażeń.
Wychowawczynie klas pierwszych
Wiesława Półtorak
Izabela Olszańska
Krystyna Rewaj
Ewa Siatkowska

alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
alt alt
fot. Izabela Olszańska
 
STOPKA