SP1 Aktualności Turniej Sportowy Klas Czwartych czwartek, 06 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Turniej Sportowy Klas Czwartych

   W piątek, 30 maja 2014 r., odbył się w sali gimnastycznej naszej szkoły Turniej Sportowy Klas Czwartych, wszystko w ramach Szkolnego Dnia Sportu.
   Dzieci rywalizowały ze sobą w wielu ciekawych konkurencjach, m.in. w skakaniu na dużej piłce, w kozłowaniu piłki z rzutem do kosza, w skokach przez płotki, w podawaniu piłki górą, w wyścigu wagoników oraz w biegu z pałeczką sztafetową.
   Zwyciężyła klasa IVB, drugie miejsce zajęła klasa IVa, trzecie - IVc. Dzieci zostały nagrodzone dyplomami oraz drobnymi prezentami, najważniejsze jednak są wspaniałe wspomnienia, ponieważ zabawy i uśmiechów było co niemiara.
   Zajęcia zorganizowały panie: Barbara Mantyk, Elżbieta Jusińska, Bożena Masłowska i Edyta Pawlus.
Piotr Pałac

fot. Piotr Pałac
 
STOPKA