SP1 Aktualności Wizyta uczniów SP 1 w Zespole Szkół Ekonomicznych czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Wizyta uczniów SP 1 w Zespole Szkół Ekonomicznych

   Dnia 05.06.2014 r. dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach odwiedziły Zespół Szkół Ekonomicznych. Spotkanie to to kontynuacja współpracy ZSE i SP1. Co roku młodzież ze Szkolnego Klubu Europejskiego przy ZSE w Żarach przygotowuje program artystyczny oraz warsztaty dla dzieci o tematyce Unii Europejskiej i nie tylko. Tym razem program spotkania został poszerzony o zasady savoir-vivre'u.
   Żeby nauczyć czegoś młodsze dzieci, młodzież ponadgimnazjalna również musiała zdobyć i pogłębić swoją wiedzę. W poprzednich latach uczniowie ZSE odwiedzali dzieci w SP 1. Tym razem trzecioklasiści z SP 1 zostali zaproszeni do Ekonomika. Po warsztatach i przedstawieniu dzieci mogły zwiedzić szkołę, zobaczyć, jak uczą się starsze koleżanki i koledzy, uczestniczyć razem z nimi w zajęciach. Na koniec odbył się koncert grupy rokowej z ZSE. Tegoroczni absolwenci zagrali dla najmłodszych.
   Dzień ten należeć będzie na pewno do niezapomnianych – zarówno dla tych najmłodszych, jak i dla tych nieco starszych.
Monika Majerska

FOTORELACJA
fot. Uczniowie ZSE
 
STOPKA