SP1 Aktualności Współpraca międzynarodowa - projekt "My hometown" sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Współpraca międzynarodowa - projekt "My hometown"

   Nasza szkoła wzięła udział w projekcie eTwinning “My Hometown”. Celem projektu było poznanie uczniów z europejskich szkół, ich rodzinnych miast i państw. Dzięki niemu nasi uczniowie poznali inne kraje oraz ich kulturę, dowiedzieli się o podobieństwach i różnicach pomiędzy państwami, ucząc się przy tym języka angielskiego. Uczniowie wzbogacili także swoją wiedzę o Polsce i Żarach, żeby jak najlepiej przedstawić je kolegom z zagranicy. Dzieci stworzyły interaktywne plakaty o Polsce, internetowy komiks o Żarach oraz ulotki reklamujące nasze miasto. Prace w języku angielskim przekazaliśmy uczniom z innych europejskich państw. Zapraszam do obejrzenia kilku naszych prac oraz kolegów z zagranicy.
Nauczycielka języka angielskiego
Izabela Mielniczek

zary
 

Włochy
 

 

Estonia 

Grecja 


Słowacja
 
 

 
STOPKA