SP1 Aktualności Wybory do SU niedziela, 16 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Wybory do SU
Wybory do SU
   18 czerwca 2014 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego w SP1 Żary. Przebiegały sprawnie. Do Rady Samorządu swoje kandydatury złożyło 10 uczniów (dwóch chłopców i osiem dziewcząt). To było nie lada zadanie – zebrać wszystkie Wasze głosy! Następnie dokładnie je przeliczyliśmy i stwierdziliśmy, że w skład nowej Rady Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2013/2014 wchodzą:
  1. Emilia Miszkiel
  2. Emilia Żelazek
  3. Jakub Góra
  4. Hanna Styś
  5. Klaudia Mazurek
Mamy nadzieję, że spodoba Wam się nowy skład Samorządu Uczniowskiego.
Pozdrawiamy!
Laura Liber
Oliwia Gólska
 
STOPKA