SP1 Aktualności Konkurs historyczny „Jedno jedyne zdjęcie…” czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Konkurs historyczny „Jedno jedyne zdjęcie…”

Logo - Konkurs historyczny „Jedno jedyne zdjęcie…”

   W II semestrze roku szkolnego 2013/14 uczeń kl. VI b Piotr Bojakowski wziął udział w konkursie historycznym „Jedno jedyne zdjęcie…” zorganizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Szczecinie – Delegatura w Gorzowie Wielkopolskim oraz Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim. Honorowy patronat nad konkursem objął Wojewoda Lubuski.
   Celem konkursu było stworzenie unikalnej galerii fotograficznej opisującej losy mieszkańców regionu wzbogaconej o oryginalne opisy i komentarze posiadaczy zdjęć oraz zachęcenie młodzieży do poznawania historii rodziny, a poprzez nią historii regionu i Polski.
   W konkursie brali udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadpodstawowych, studenci oraz mieszkańcy województwa lubuskiego. Na szczeblu szkół podstawowych województwa lubuskiego praca Piotra Bojakowskiego została wyróżniona. To kolejny sukces naszego ucznia w konkursie historycznym na etapie wojewódzkim.
   Uroczyste podsumowanie odbyło się 16.06.2014 r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Gorzowie Wlkp.
SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!
Bożena Masłowska

Konkurs historyczny „Jedno jedyne zdjęcie…” Konkurs historyczny „Jedno jedyne zdjęcie…” Konkurs historyczny „Jedno jedyne zdjęcie…”
fot. Tomasz Kusz
 
STOPKA