SP1 Aktualności Wymiana maskotek - Maskotka z Wielkiej Brytanii w naszej szkole piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Wymiana maskotek - Maskotka z Wielkiej Brytanii w naszej szkole

   W ramach projektu eTwinning wymieniamy się maskotkami z kilkunastoma krajami z całej Europy. W czerwcu przyjechała do nas kolejna maskotka - miś z Anglii o imieniu Treacle. Przybył on z czerwoną walizką pełną rysunków i listów stworzonych przez dzieci z Wielkiej Brytanii. Nasi uczniowie z zainteresowaniem obejrzeli i przeczytali je, a trzecioklasiści wykonali swoje prace, które wyślemy razem z maskotką do Anglii. Pierwszoklasiści poznali nową piosenkę o misiu. Wizyta maskotki była także świetną okazją, aby poznać Wielką Brytanię. Uczniowie rozszerzyli swoją wiedzę o podstawowe fakty, rozwijając swoje umiejętności językowe.
Nauczyciel języka angielskiego
Izabela Mielniczek

FOTORELACJA
fot. Izabela MielniczekPrace uczniów klasy 1A i 1C


Prace naszych uczniów:
ImageChef.com

Praca klasy 6A i 6B:
ImageChef.com

ImageChef.com

Prace uczniów z Anglii:

 
STOPKA