SP1 Aktualności Zajęcia integrujące w świetlicy szkolnej czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Zajęcia integrujące w świetlicy szkolnej

   24 września 2014 r. odbyły się zajęcia integrujące dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej. Spotkanie poprowadziła praktykantka z Uniwersytetu Zielonogórskiego, Paulina Urbaszek, jego celem było przybliżenie uczniom pojęcia przyjaźni. Dzieci mogły wypowiedzieć się o tym, czym dla nich jest przyjaźń, jakimi cechami odznacza się prawdziwy przyjaciel, wzięły także udział w zabawach muzyczno-ruchowych. Efektem pracy uczniów były dwa plakaty, na koniec zajęć uczestnicy otrzymali drobny upominek.
Paulina Urbaszek

fot. Joanna Naumik
 
STOPKA