SP1 Aktualności Zasadzenie krokusów przez uczniów klas drugich czwartek, 06 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Zasadzenie krokusów przez uczniów klas drugich

   Dnia 12 września 2014 r. klasy drugie wraz z wychowawcami, p. E. Siatkowską, p. I. Olszańską, p. W. Półtorak i p. K. Rewaj upiększyły w ramach działań ekologicznych otoczenie szkoły, sadząc 200 krokusów w czterech kolorach. Dzieci wraz z paniami wykopały ziemię, gdzie wsadzały cebulki. Niektóre z nich po raz pierwszy uczestniczyły w takiej akcji. Wszyscy mamy nadzieję, że posadzone przez nas kwiaty przyczynią się do upiększenia terenu szkoły i uczynią z nas świadomych współuczestników ochrony przyrody.
Uczniowie klas II z wychowawcami

fot. Izabela Olszańska
 
STOPKA