SP1 Aktualności Uwaga konkurs piątek, 07 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Uwaga konkurs

XII Wojewódzki Konkurs Grafiki Komputerowej dla uczniów szkół podstawowych

Organizator: Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji „Dom Harcerza” w Zielonej Górze, Pracownia Informatyki
Uczestnicy: Uczniowie szkół podstawowych z województwa lubuskiego
Temat: „Za co można nagrodzić dorosłych?”

Regulamin
Pomysł należy zilustrować samodzielnie na komputerze w edytorze graficznym Paint. Prace należy dostarczać nauczycielowi informatyki lub przesyłać na e-adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 20 marca 2009 roku.
Do pracy należy dołączyć następujące dane (w pliku tekstowym o tej samej nazwie): imię i nazwisko autora pracy, klasę oraz kilka słów o tym, co zostało przedstawione w grafice. 
Wszystkie elementy rysunku należy wykonać samodzielnie. Praca nie może być wykonana zespołowo. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedną pracę. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zatrzymania i wykorzystania nadesłanych prac.

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród połączone z prezentacją najlepszych prac odbędzie się 18 maja 2009 r.
 
STOPKA