SP1 Aktualności Pasowanie na ucznia poniedziałek, 10 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Pasowanie na ucznia

   Dnia 9 października 2014 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych.
   Na tę uroczystość przybyli nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego przywitała zebranych i poprowadziła apel. Następnie uczniowie klas I przystąpili do sprawdzianu z zakresu edukacji polonistycznej i sprawności fizycznej, wszyscy zdali pomyślnie egzamin. Potem odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia, na koniec pierwszoklasiści zaśpiewali piosenkę. Każdy uczeń otrzymał Dyplom Pasowania. Rodzice uczniów przygotowali słodki poczęstunek. Na zakończenie uroczystości wszyscy stanęli do wspólnego, pamiątkowego zdjęcia.
   Pierwszoklasiści, jesteście pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły - gratuluję!  
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska

fot. Piotr Pałac
 
STOPKA