SP1 Aktualności Kronika wydarzeń klasy Ic czwartek, 06 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Kronika wydarzeń klasy Ic

Dzień Chłopaka w klasie 1c

   Dzień chłopaka w klasie 1c obchodziliśmy bardzo radośnie. Dziewczynki przygotowały dla chłopców różne zadania-konkurencje, w których musieli wykazać się jak najlepiej. Każdy z chłopców za osiągnięte wyniki został nagrodzony szarfą. Koleżanki wyróżniły m.in. najlepszego tancerza, siłacza, znawcę klubów sportowych, najszybszego oraz najweselszego kolegę. Chłopcy otrzymali też drobne prezenty. To był bardzo miły i wesoły dzień w szkole.
 
fot. Halina Kulbida-Pietrzak


Wycieczka klasy Ic i Ie do Wioski Indiańskiej

   W piękny jesienny dzień, 2 października 2014 r., dzieci z klas 1c i 1e wraz z wychowawcami wybrały się na integracyjną wycieczkę do Wioski Indiańskiej. Poznały tam kulturę i zwyczaje Indian. Były wspólne zabawy, m.in. malowanie twarzy i strzelanie z łuku. Miłym akcentem było również wspólne ognisko. Wszyscy świetnie się bawili i zadowoleni wrócili z pierwszej wspólnej wyprawy.
 
fot. Halina Kulbida-Pietrzak


Pasowanie uczniów klasy Ic

   To był naprawdę ważny dzień w życiu każdego pierwszoklasisty. Wszystkie dzieci złożyły ślubowanie i zostały pasowane na uczniów SP 1 w Żarach. Po uroczystości było wspólne spotkanie dzieci, rodziców i wychowawcy, a następnie wspólne klasowe zdjęcie.
Halina Kulbida-Pietrzak


fot. Halina Kulbida-Pietrzak
 
 
STOPKA