SP1 Aktualności Wystawa „Jesienne inspiracje” czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Wystawa „Jesienne inspiracje”

   Jesień to niezwykła pora roku, a jej niezwykłość to przede wszystkim ogromna paleta barw. Pozwala przenieść uczniów i wprowadzić w atmosferę nowej pory roku. Zielone liście, które podziwialiśmy wiosną i latem to już historia, teraz zachwycają nas w lasach i parkach czerwień, brąz oraz różne odcienie koloru żółtego. Jesień porusza nasze wszystkie zmysły, nie tylko wzrok. Któż nie pamięta zapachu opadłych liści w parku czy lesie, suszonych roślin i ziół, wspaniałych dyni i owoców, darów jesieni, których woń roznosiła się w korytarzu szkoły, kiedy to pojawiła się tegoroczna wystawa pod hasłem „Jesienne Inspiracje” przygotowana przez Panią Irenę Wiącek. Miała na celu pokazanie uroku otaczającej nas przyrody, pobudzenie wyobraźni dziecka, utrwalenie barw lata oraz zapachu jesieni. Od kilku lat z uczniami klas 1-3 organizowana jest w szkole wystawa, która co roku budzi wiele emocji i zainteresowanie.
mgr Irena Wiącek


fot. Honorata Kryszewska
 
STOPKA