SP1 Aktualności Pasowanie na czytelnika 2014 sobota, 15 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Pasowanie na czytelnika 2014
 

   W dn. 17- 21XI 2014 r. uczniowie klas pierwszych zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników szkolnej biblioteki. Przybyło 141 nowych czytelników. W czasie tego pierwszego spotkania uczniowie poznali bibliotekę i jej zbiory, regulamin i zasady poszanowania książek. Spotkali się z baśniowymi postaciami, rozwiązując zagadki i łamigłówki oraz aktywnie uczestnicząc w inscenizacji pt. „W świecie książek i dziwów” w wykonaniu uczniów klasy III b:
Agnieszki Dudkiewicz
Martyny Góry
Dominiki Kamińskiej
Kornelii Kosteckiej
Patrycji Sobczak


   Na pamiątkę dzieci otrzymały zakładki do książek. Zaś największą radość sprawiła dzieciom możliwość wypożyczenia książek.
Jolanta Koch

fot. Jolanta Koch
 
STOPKA