SP1 Aktualności Wizyta klas szóstych w Gimnazjum nr 2 w Żarach czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Wizyta klas szóstych w Gimnazjum nr 2 w Żarach

   W czwartek, 4 grudnia 2014 r., uczniowie klas szóstych wraz z wychowawcami udali się do Gimnazjum nr 2 w Żarach, wzięli tam udział w spotkaniu promującym zdrowy tryb życia, zdrowe odżywianie oraz samą szkołę. Już przecież za kilka miesięcy nasi podopieczni będą musieli zdecydować, gdzie od września rozpoczną naukę.
   W czasie spotkania dowiedzieliśmy się sporo na temat różnic między wodą mineralną a źródlaną, między jogurtem o smaku brzoskwiniowym a jogurtem brzoskwiniowym, poznaliśmy zasady zdrowego odżywiania, p. Jola Kozińska zaprezentowała fanpage`a gimnazjum na Facebooku. Zjedliśmy pyszną sałatkę owocową, później zaś wzięliśmy udział, podzieleni na grupy, w niezwykle interesujących zajęciach. Mogliśmy poćwiczyć na profesjonalnym sprzęcie w sali fitness, rozpoznawaliśmy owoce i warzywa, tańczyliśmy w rytm muzyki. Świetnie się przy tym bawiliśmy. Zwycięska grupa otrzymała wór pełen owoców.
   Dziękujemy za przygotowane zajęcia, mamy nadzieję, że już niedługo znów będziemy mogli odwiedzić Gimnazjum nr 2 w Żarach!
Piotr Pałac


fot. Piotr Pałac
 
STOPKA