SP1 Aktualności Ku bezpieczeństwu! sobota, 15 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Ku bezpieczeństwu!

   01.12.2014 r. sekcja profilaktyki Oddziału ŻW w Żaganiu wraz z wydziałem dochodzeniowo-śledczym zorganizowała dla pierwszaków ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Żarach zajęcia z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym przed zbliżającym się okresem świątecznym.
   Zajęcia uatrakcyjnione były punktami nauczania dla uczniów, m.in. przejściem między pachołkami w okularach typu alco-gogle, przedstawieniem pracy przewodnika psa służbowego oraz zadań, jakie wykonuje on w trakcie służby. Ponadto dzieci miały okazję przejechać się w symulowanej jeździe autem w zestawie komputerowym MAX–ELKA.
   Na koniec uczniowie zostali nagrodzeni symbolicznymi upominkami za zaangażowanie w zajęcia.
Marcin Olejnik


fot. Piotr Pałac
 
STOPKA